Obserwatorzy

Sprawdź!

Akcesoria do makijażu - sprawdź opinie

piątek, 31 stycznia 2020

Przegląd magazynów dla dzieci Media Service Zawada: Magic Pocket i L.O.L. Surprise!

Ferie trwają! Mój przedszkolak jeszcze cały przyszły tydzień będzie w domu. Powiem Wam szczerze, że przyzwyczaiłam się już do tych kilku godzin wolnego do południa, kiedy mogę się zając swoimi sprawami i teraz ciężko znaleźć mi na wszystko czas. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, uwielbiam ten czas, zabawy z synkiem. 
Dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym wpisem na temat magazynów dla dzieci Media Service Zawada. Skupię się na dwóch gazetach przeznaczonych dla dziewczynek, a dokładnie Magic Pocket i L.O.L. Surprise! Jesteście ciekawi? Jeśli tak to zapraszam na dalszą część wpisu.
Magazyn Magic Pocket przeznaczony jest dla dziewczynek w wieku 5-8 lat. Wychodzi on co dwa miesiące. Opowiada on o Julce, bohaterka otrzymuje w prezencie saszetkę, dzięki której przenosi się do świata fantazji. Do tego świata zaprasza również czytelniczki magazynu. Gazetka zachęca co rozwijania dziecięcych pasji.


Numer 1/2020 (styczeń-luty) zawiera aż trzy prezenty, a dokładnie wirującą bransoletkę, dwie figurki My Mini Mixieq's oraz pięć kart kolekcjonerskich My Little Pony. Magazyn składa się z 24 stron, na których każda dziewczynka znajdzie coś dla siebie. W gazetce znaleźć można różne zadania, łamigłówki np. labirynt, sudoku, quiz, a także obrazem do pokolorowania. Oprócz tego jest także wywiad z Agnieszką Jarecką, krótkie opowiadanie o Psim zaprzęgu, przepis na gorącą czekoladę z bałwanem z pianek, a także informacje na temat ras psów, które kochają śnieg.L.O.L. Surprise! to książeczka z łamigłówkami i zadaniami do wykonania przez fankę tych kolorowych laleczek. Ma ona rozwijać dziecięcą kreatywność, a przy okazji uczyć przez zabawę. 


Część 7 ma nazwę W pełnym blasku, okładka przyciąga oko, jest w ładnym, lawendowym kolorze i przedstawia dwie laleczki i kota L.O.L. Surprise!. W środku znajdują się dwie strony naklejek, w tym jedna jest dla właścicielki książeczki, może wykorzystać, jak chce, jak jej tylko wyobraźnia podpowie (oczywiście pod kontrolą rodzica, żeby nie było trzeba ich zrywać z mebli). Znaleźć w niej można ciekawe zadania np. odszyfrowanie wiadomości, labirynty, rysowanie portretu, a także kolorowanki czy maskę Kitty Kitty do wycięcia. Myślę, że każda mała fanka L.O.L. Surprise! będzie zadowolona z takiej książeczki.
Co sądzicie o takich magazynach dla dzieci?


Publikacje dostępne również na:


11 komentarzy:

 1. Moja córeczka jest jeszcze za młoda na takie magazyny. Ale uważam, że to fajna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. LOLe też mamy i bardzo lubimy. Świetna jest ta bransoletka z Magic Pocket Muszę pokazac mojej córeczce, z pewnością też będzie taką chciała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczne propozycje dla Malutkich :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się zatrzymałam na etapie gazetek z Kubusiem Puchatkiem. A później jeszcze Cars.

  OdpowiedzUsuń
 6. Teraz jest tyle gazet dla dzieci, ze jest w czym wybierać. Za moich czasów pamiętam jedynie "Świerszczyk".

  OdpowiedzUsuń
 7. Gazetki dla dzieci są bardzo fajne bo łączą treści z rozrywką.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bajki kompletnie mi nieznane, ale z pewnością są teraz na topie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajne gazetki dla dzieci. Kiedyś był znacznie mniejszy wybór. Teraz jest duża różnorodność.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja z rozrzewnieniem wspominam magazyny, które kupowałam jako dziecko :) Kaczor Donald, przyjaciele z zielonego lasu (czy jakoś tak) i taka z projektami plastycznymi dla dzieci. Wydają mi się jakoś fajniejsze niż te teraz.

  OdpowiedzUsuń