Obserwatorzy

Sprawdź!

Akcesoria do makijażu - sprawdź opinie

poniedziałek, 13 stycznia 2020

Magazyny dla dzieci: MiniMini+, Scooby-Doo! i Psi Patrol, Media Service Zawada

Od dziś w województwie lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim startują ferie zimowe. Inne województwa jeszcze muszą sobie trochę poczekać, mój synek rozpoczyna je dopiero 27 stycznia, czyli za dwa tygodnie. Na ten czas warto zaplanować jakoś dzieciaczkom czas, aby nie marnowały go oglądając tv czy siedząc przed komputerem, tabletem. Bardzo fajną opcją są magazyny dla najmłodszych z postaciami z bajek od Media Service Zawada. Dziś przedstawię trzy propozycje, znajdzie się tu zarówno coś dla młodszych jak i starszych dzieci. 
Magazyn MiniMini+ Wydanie Specjalne

Wydanie Specjalne magazynu MiniMini+ 3/2019 jest cieniutką gazetką w której znaleźć można zadania z postaciami bajek takich jak: Barbie, Tomek i przyjaciele oraz Bob Budowniczy. Nie ma ich dużo, ponieważ magazyn ma postać dużej kartki złożonej na trzy części. Gazetka ma bardzo ciekawy dodatek w postaci lampki z rybkami MiniMini. Zestaw nie zawiera baterii. Światło jest z niej jasne, jednak nie bardzo intensywne, dlatego jest idealna do zapalenia wieczorem koło łóżka czy w nocy w razie potrzeby. Mojemu synkowi bardzo się spodobała, chętnie ją włącza.
Psi Patrol : Gotowi do nauki część 10

Do części 10 podobnie jak do poprzednich dołączony jest prezent w postaci kart do kolekcjonowania w których znajdują się zagadki, zadania i gry. W magazynie zleźć można wiele zadań takich jak labirynty, zagadki, rysowanie po śladzie, uczenie się godzin na zegarze, kształtów, cyfr oraz liter. W tym numerze dzieci poznają literki S i T oraz cyfrę 12. 


Mój synek uwielbia magazyn Gotowi do nauki, mimo tego że nauka literek jeszcze przed nim to chętnie próbuje swoich sił, najczęściej z moją pomocą. Na każdej stronie spotyka swoich ulubionych psich bohaterów co jeszcze bardziej motywuje go do pracy. Nauka przez zabawę sprawia, że dzieci nabierają sporo nowych umiejętności nawet nie zdając sobie z tego sprawy, że się uczą.

Scooby-Doo!

Magazyn Scooby-Doo! to propozycja dla trochę starszych dzieci. Do numeru 1/2020 (styczeń-luty) dołączone są dwa prezenty, pajęcza sieć, która w środku ma w sobie małe, plastikowe pająki oraz maskę z gry Ale Japa. W gazetce znaleźć można ciekawostki na temat pająków i yeti, komiks i plakat. Oprócz tego oczywiście są zadania takie jak rozwiązywanie szyfru, detektywistyczny test, szukanie szczegółów, labirynt, a także obrazek do pokolorowania. Na pewno fani bajki Scooby-Doo! będą zadowoleni z takiego magazynuJakie bajki najbardziej lubią Wasze dzieci? A jakie Wy lubiliście będąc dziećmi?

Publikacje dostępne są również na:


17 komentarzy:

 1. Zawsze lubiłam Scooby Doo. Jako dziecko zazwyczaj oglądałam bajki na Cartoon Network :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Scooby Doo bajka która chyba nigdy się nie znudzi :d pozostałe znam jedynie z reklam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje dziewczynki mają sporo ulubionych bajek :) Uwielbiamy te magazyny :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jako dziecko uwielbiałam gdy mama przynosiła mi właśnie takie edukacyjne czasopisma z pobliskiego sklepiku (oczywiście tamte nie były tak ładne ale można było w nich znaleźć różne dodatki ;) Moja córa jeszcze zbyt mała, ale mam nadzieję, że zarażę ją miłością do tego typu prasy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. My jesteśmy na etapie Scoobiego :)

  www.natalia-i-jej-świat.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Scooby-Doo pamiętam jeszcze z mojego dzieciństwa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje dzieciaki oszalałyby z radości!
  Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 8. jaka super lampka <3 i scoobi doo! myśle, że moja córka byłaby bardzo zadowolona z tych magazynów :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Scooby-Doo doskonale pamiętam jak i ja byłam dzieckiem ;) super propozycje dla dzieciaków na ferie :) u mnie jeszcze się nie zaczęły.

  OdpowiedzUsuń
 10. Psi Patrol, to cos dla moich chłopaków. Uwielbiają.

  OdpowiedzUsuń
 11. Oh so cute magazines darling
  Thanks for share
  xx

  OdpowiedzUsuń
 12. Scooby Doo lubiłam jako dziecko :D. Z tych magazynów na chwilę obecną regularnie kupuję jedynie mini mini :)

  OdpowiedzUsuń
 13. U mojego siostrzeńca ciągle na topie jest Psi patrol. 😊

  OdpowiedzUsuń
 14. sentyment do scoobiego pozostał mi do dzis:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetne wydawnictwo jeśli chodzi o prasę dla dzieci. Łączy w sobie zarówno naukę jak i zabawę. A dodatki są to ulubione gadżety naszych dzieci 😀

  OdpowiedzUsuń