Obserwatorzy

Sprawdź!

Akcesoria do makijażu - sprawdź opinie

wtorek, 21 kwietnia 2020

Torby papierowe z nadrukiem - świetne narzędzie promocyjne dla Twojej firmy

Dzień dobry! Co tam u Was? Jak samopoczucie? 
Dzisiaj temat trochę inny, mało kosmetyczny, ale myślę, że zainteresuje was, a w szczególności tych, którzy mają swoje firmy, sklepy i szukają ciekawych narzędzi promocyjnych. Jak możecie domyślić się z tytułu, mowa będzie o torbach papierowych z nadrukiem. Coraz więcej sklepów rezygnuje z foliowych reklamówek, a wybiera właśnie bardziej ekologiczna rozwiązanie. Podczas zakupów zauważyłam, że większość toreb jest biała, szara, bez żadnych znaków, a gdyby tak wzbogacić je w nadruk graficzny robiłyby jako reklama, prawda?Tak jak wspomniałam już wcześniej, torby papierowe są ekologiczna i można je wykorzystać wiele razy. Sama wiem po sobie, że po wypakowaniu produktów składam je i zabieram ze sobą, idąc na kolejne zakupy. Jeżeli torba ma na sobie nadruk, to przyciąga oko innych przechodniów. Chcąc nie chcąc ludzie zapamiętują logo i nazwę firmy i jest duża szansa na to, że sami zdecydują się na skorzystanie z jej usług, jeśli akurat zajdzie taka potrzeba. 

Wiem, że niektórzy właściciele firm myślą, że takie torby są drogie i trzeba zamówić od razu hurtową ilość, ale to nie prawda, wystarczy wybrać odpowiednią drukarnię. Producent toreb papierowych zrealizuje każdy wasz pomysł, a także pomoże i doradzi z wyborem odpowiednich materiałów, nadruków, kolorystyki czy wielkości. Dostępne są torby papierowe z logo, nadrukiem oraz w wersji laminowanej. Tą ostatnią warto wybrać, jeśli zależy wam na większej trwałości i odporności na wilgoć. 

Pamiętajcie, że torby papierowe nie muszą być nudne. Papier, z którego są wykonane, może być gładki lub prążkowany, jeśli zaś chodzi o uchwyt to do wyboru mamy bawełniany lub syntetyczny sznurek, a także tasiemkę. Torby laminowane dodatkowo są wzmacniane zakładką zarówno na dnie, jak i na górze, dzięki czemu są jeszcze mocniejsze. 

Co sądzicie o takich torbach? Wykorzystujecie ponownie torby papierowe?

12 komentarzy:

 1. Wyglądają ciekawie. Zawsze staram się wykorzystać ponownie torby papierowe. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam taka torbę mojej firmy w domu ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne takie papierowe torby i na pewno lepsze od foliówek :p

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Też wybieram torby papierowe albo szmaciane, które mogę wyprać i wykorzystać wiele razy

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie torby świetnie się nadają do schowania prezentu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Torebki papierowe duzo lepiej służą planecie

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że to bardzo fajny patent na reklamę :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajny sposób na reklamę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Torby i opakowania reklamowe to fajny pomysł na reklamę. Dodatkowo można wykorzystać je ponownie i wpływają pozytywnie na budowanie wizerunek firmy. Agencje reklamowe produkują opakowania wedle życzeń klienta

  OdpowiedzUsuń