Obserwatorzy

Sprawdź!

Akcesoria do makijażu - sprawdź opinie

środa, 27 stycznia 2021

Mydła w płynie Balea: Cherry Dream i Magic Wonderland

 Dzień dobry,
Mydło do rąk to produkt, po który sięgamy bardzo często, dlatego ważne by było  ono delikatne dla skóry. Do wyboru mamy mydła w kostce lub w płynie, ja zdecydowanie chętniej sięgam po te drugie. Aktualnie w mojej łazience znaleźć można mydła w płynie Cherry Dream i Magic Wonderland z Balea. Zostało ich już niewiele, więc stwierdziłam, że najwyższy czas napisać o nich coś więcej. Jeśli jesteście ciekawi, jak się u mnie sprawdziły, to zapraszam na dalszą część wpisu.


wtorek, 26 stycznia 2021

Książka na wieczór: Powrót, Nicholas Sparks

 Dzień dobry,
W zeszłym tygodniu pokazywałam Wam na InstaStory cudowną przesyłkę, która dotarła do mnie z Wydawnictwa Albatros. W środku znalazłam najnowszą książkę Nicholasa Sparksa pod tytułem "Powrót". Byłam jej bardzo ciekawa, dlatego postanowiłam zacząć ją czytać w weekend, a że ciężko było się od niej oderwać, to szybko zobaczyłam ostatnią stronę. Jeśli jesteście ciekawi, co o niej sądzę, to zapraszam na dalszą część wpisu. 


poniedziałek, 25 stycznia 2021

Przegląd maseczek do twarzy #9

 Dzień dobry,
Dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym przeglądem maseczek do twarzy. Ostatni taki wpis pojawił się we wrześniu, więc najwyższy czas nadrobić zaległości. Co prawda, w ostatnim czasie częściej robię maseczki ze słoiczka, tubki, czy nawet samodzielnie przygotowuję z glinki, jednak kilka saszetek się nazbierało. Jeśli jesteście ciekawi, po które maski warto sięgnąć, a które lepiej omijać, to zapraszam na dalszą część wpisu.


sobota, 23 stycznia 2021

Książka na wieczór: The Darkest Moon, Anna Todd

 Dzień dobry,
Twórczość Anny Todd kojarzą chyba wszyscy, seria After była i jest bardzo popularna. Dwa pierwsze tomy doczekały się nawet ekranizacji. Osobiście filmów nie oglądałam, ale czytałam książki i muszę przyznać, że historia bardzo mi się spodobała. Niedawno, a dokładnie 13 stycznia 2021 roku, premierę miała kolejna książka Anny Todd, a dokładnie "The Darkest Moon". Jest to drugi tom z cyklu #Stars, o czym niestety dowiedziałam się już po zamówieniu lektury. Stwierdziłam jednak, że dam jej szansę, a w razie potrzeby wrócę później do poprzedniej części. Jeśli jesteście ciekawi, co sądzę o tej książce, to zapraszam na dalszą część wpisu.


piątek, 22 stycznia 2021

Nawilżający szampon i odżywka do włosów z brzozą i maliną, Hair's Best Friend

 Dzień dobry,
Czy zdarza Wam się tak, że używacie jakiegoś kosmetyku, później odkładacie go do szafki i zapominacie o nim? U mnie niestety jest tak często, szczególnie jeśli produkt nie sprawdza się tak dobrze, jakbym chciała. Tak właśnie było w przypadku nawilżającego szamponu i odżywki do włosów z brzozą i maliną Hair's Best Friend. Przy świątecznych porządkach wyciągnęłam ten duet z szafki i postawiłam w widocznym miejscu, tak aby, jak najszybciej go zużyć. Dzisiaj postanowiłam napisać o nich coś więcej, więc jeśli jesteście ciekawi, jak się sprawdzają, to zapraszam na dalszą część wpisu. 


czwartek, 21 stycznia 2021

Nawilżająca esencja z mleczkiem pszczelim, Polny Warkocz

 Dzień dobry,
Znacie kosmetyki Polny Warkocz? Produkty te inspirowane są wiedzą, kulturą oraz dziedzictwem naszych przodków. Receptury są proste i harmonijne, oparte na naturalnych składnikach. W dzisiejszym wpisie słów kilka postanowiłam napisać na temat nawilżającej esencji z mleczkiem pszczelim, która ostatnio mi się skończyła. Jeśli jesteście ciekawi, jak się sprawdziła, to zapraszam na dalszą część wpisu.

wtorek, 19 stycznia 2021

Książka na wieczór: Książę musi odejść, Monika Gajos

 Dzień dobry,
Muszę przyznać, że czytanie książek w tym roku idzie mi bardzo dobrze, wczoraj skończyłam już piątą lekturę. Wszystko pewnie przez to, że trafiam na tytuły, od których ciężko się oderwać i często kończy się to zarwaną nocką. W dzisiejszym wpisie słów kilka postanowiłam napisać o książce Moniki Gajos pod tytułem "Książę musi odejść". Jeśli jesteście ciekawi, to zapraszam na dalszą część wpisu.