Obserwatorzy

Sprawdź!

Akcesoria do makijażu - sprawdź opinie

sobota, 27 października 2018

#DDOB platforma zrzeszająca twórców i influencerów

Jak wiecie w sieci jestem już kilka lat, początkowo był tylko blog, później dołączył instagram, aktualnie prowadzę oba profile, ale ciągle szukam czegoś nowego. Jakiś czas temu natrafiłam na DDOB.COM jest to platforma społecznościowa zrzeszająca tysiące twórców i influencerów. Możemy znaleźć tam wpisy na różne tematy, każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście, nie musimy tylko czytać, ale mamy również możliwość umieszczania na platformie własnych wspisów oraz artykułów. 


Ale to nie wszystko, podczas korzystania z portalu otrzymujemy monety, które możemy wymienić np. na karty podarunkowe do Rossmanna, H&M czy Empiku, koszulki, Intax'a czy nawet Iphone X. 

Jak zdobyć monety ?
- Monety otrzymują twórcy wpisów, które są najczęściej czytane, likowane, autorzy wyróżnionych wpisów oraz najaktywniejsi użytkownicy
- Dodatkowe monety otrzymać można za realizacje zadań, które dostępne są po rejestracji w panelu influencera.


Korzystanie z platformy jest bardzo łatwe, zaglądam na nią regularnie podobnie jak na bloga, czy instagrama. Kiedy mam trochę czasu siadam do laptopa z kubkiem herbaty i przeglądam artykuły, zawsze coś ciekawego wpadnie mi w oko, wiele nowych rzeczy mogę się dowiedzieć dzięki nim. Sama również wrzucam swoje linki do wpisów na blogu, dzięki czemu zwiększam jego zasięg. Dodatkowo dzięki korzystania z platformy mogę zgarnąć nagrody, czego chcieć więcej ?

Znacie platformę DDOB? Macie tam swoje konto? Zaglądacie regularnie?

11 komentarzy:

 1. Pierwszy raz spotykam się z tą platformą

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam, że takowa platforma istnieje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakiś czas temu też się zarejestrowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jestem tam od dłuższego czasu ale hm nic nie mam w zamian:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znałam tego serwisu, dla mnie blog i insta to już dużo:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Już od dłuższego czasu mam tam konto, ale w sumie to wrzucam tylko linki do wpisów. Monety jakoś tam się zbierają jak wpis trafi do rankingu :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsze słyszę, ale brzmi całkiem zachęcająco ;)
  Moncia Lifestyle

  OdpowiedzUsuń