Obserwatorzy

Sprawdź!

Akcesoria do makijażu - sprawdź opinie

wtorek, 14 listopada 2017

Wild Mint od Yankee Candle

Dzień dobry,
u nas dzisiaj za oknem piękne słoneczko, niestety termometr pokazuje 3 stopnie powyżej zera i na długi spacer wyjść się nie da. Z racji tego, że Igor poszedł spać korzystam z wolnej chwili i postanowiłam coś napisać.

Z racji tego, że dni są coraz chłodniejsze i krótkie coraz częściej odpalam w mieszkaniu świeczki czy woski. Ostatnio palił się u mnie wosk Wild Mint z Yankee Candle, jeśli jesteście ciekawi co o nim sądzę to zapraszam do dalszego czytania. 


Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o chłodnym i ostrym zapachu świeżej dzikiej mięty.


Wosk o zapachu Wild Mint dostałam na urodziny, czyli już dawno temu, ale jakoś wcześniej nie miałam kiedy go użyć. Ostatnio jednak postanowiłam to nadrobić i włożyłam do kominka 1/3 tarty. Na sucho pachnie on dość intensywnie, ale po rozpaleniu zapach staje się delikatniejszy, przyjemny. Kojarzy mi się ze świeżą miętą zerwaną w ogrodzie mojej babci, jest naprawdę cudowny. Nie tylko mi się spodobał, akurat tata męczył się z katarem i stwierdził, że jakoś lepiej mu się oddycha przy nim. Aromat roznosi się po pomieszczeniu jeszcze dłuższy czas po zgaszeniu. 
Jeśli lubicie miętowe aromaty to jest on idealny dla Was.


Wosk Wild Mint możecie zakupić w cenie 9 zł na stronie Goodies.pl TUTAJ

Pozdrawiam, Ala.

12 komentarzy: